Astoria Premium Offices w zarządzaniu Colliers International

0
67
Astoria Premium Offices

Colliers International, wiodąca firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych, przejęła w zarządzanie budynek biurowy Astoria Premium Offices, znajdujący się w samym centrum Warszawy.

Astoria Premium Offices to 12-kondygnacyjny nowoczesny budynek biurowy. Obiekt oferuje 19 500 mkw. powierzchni do wynajęcia oraz zapewnia dostęp do 86 podziemnych miejsc parkingowych. Budynek posiada certyfikat LEED na poziomie Platinum.

Nieruchomość położona jest przy ulicy Przeskok 2 w warszawskiej dzielnicy Śródmieście. Jest to doskonała lokalizacja pod względem komunikacyjnym – obiekt oddalony jest zaledwie 5 minut jazdy samochodem od głównego dworca kolejowego (PKP Warszawa Centralna), zaś dojazd na Międzynarodowy Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina zajmuje 30 min.

– Astoria Premium Offices to już dziewiąta nieruchomość, którą Colliers przejął w zarządzanie w tym roku. Tym samym, w ciągu 8 miesięcy nasze portfolio powiększyło się o prawie 200 000 mkw. powierzchni biurowej. Zważywszy na okoliczności związane z pandemią covid-19, jest to imponujący wynik, a jego osiągnięcie było możliwe dzięki zaangażowaniu całego Działu Zarządzania Nieruchomościami – mówi Agnieszka Krzekotowska, partner w Colliers International, dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami.

– Koniec –

O Colliers International

Colliers International (NASDAQ, TSX: CIGI) jest wiodącą firmą oferującą najwyższej jakości usługi na rynku nieruchomości oraz zarządzanie inwestycyjne. Działając w 68 krajach, ponad 15 000 specjalistów współpracuje w celu maksymalizacji wartości nieruchomości dla najemców, właścicieli i inwestorów. Przez ponad 25 lat nasz doświadczony zespół liderów, posiadający blisko 40% udziałów firmy, zapewnił naszym akcjonariuszom roczny zwrot z inwestycji w wysokości prawie 20%. Przychody firmy w 2019 roku osiągnęły poziom $3,0 mld ($3,5 mld włączając spółki stowarzyszone). Firma zarządza aktywami o wartości $33 mld. Dowiedz się więcej o tym, w jaki sposób przyspieszamy sukces naszych klientów na corporate.colliers.com, lub śledź nas na Twitterze @Colliers i LinkedInie.

Colliers International w Polsce działa od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi, w których łącznie zatrudnia około 300 specjalistów. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards. Wśród otrzymanych przez Colliers wyróżnień znajdują się m.in.: nagroda Outsourcing Star przyznawana firmom nieruchomościowych najprężniej działających w sektorze outsourcingu oraz Gazele Biznesu wręczane najdynamiczniej rozwijającym się firmom w Polsce. Więcej o Colliers International w Polsce na Colliers.pl oraz na naszych kanałach LinkedIn, Instagram, YouTube oraz Facebook.

Więcej publikacji na temat zarządzania nieruchomościami tutaj