Adecco nowym najemcą Okrąglaka

Do grona najemców budynku biurowego Okrąglak w Poznaniu dołączy agencja doradztwa personalnego Adecco. W transakcji najmu właściciela obiektu reprezentowała firma Savills.

Firma zajmie blisko 350 m kw. na drugim piętrze.

Adecco to jedna z największych agencji doradztwa personalnego i zatrudnienia na świecie. Firma dostarcza rozwiązania z zakresu HR, oferując klientom wsparcie w zatrudnieniu pracowników stałych i tymczasowych. W Polsce firma działa od ponad 20 lat, a jej sieć placówek obejmuje kilkadziesiąt lokalizacji na terenie całego kraju.

„Wielkopolska i Poznań to dla nas jeden z kluczowych rynków w Polsce. To niezwykle atrakcyjne miasto dla przedsiębiorców. Poszukując nowej siedziby dla naszego oddziału istotne było, by biuro miało nowoczesny charakter i było przyjazne dla naszych klientów i kandydatów. Taką właśnie przestrzeń znaleźliśmy w budynku Okrąglak, który jest jednym z architektonicznych symboli i biznesowych wizytówek miasta” – mówi Wojciech Januszkiewicz, kierownik biura Adecco w Poznaniu.

„Cieszymy się bardzo, że tak znana firma, jaką jest Adecco dołącza do grona najemców Okrąglaka. Poznań to dynamicznie rozwijający się ośrodek biznesow. Najemcy szukają tu nowoczesnych i funkcjonalnych biur z charakterem. Takie właśnie powierzchnie oferuje Okrąglak” – mówi Mateusz Jakubowicz, konsultant w dziale powierzchni biurowych, Savills Poznań.

Okrąglak położony jest w ścisłym centrum Poznania, przy ul. Mielżyńskiego 14, w bliskim sąsiedztwie placu Wolności, ulicy Święty Marcin, czy Starego Rynku. Budynek stanowi perłę polskiego modernizmu i znajduje się wraz z sąsiadującym z nim Kwadraciakiem pod opieką konserwatora zabytków. Właścicielem nieruchomości są firmy Benson Elliot i Sharow Capital. Savills pełni rolę agenta wyłącznego, odpowiedzialnego za wynajem powierzchni biurowych w Okrąglaku. Obecnie w budynku dostępne są jeszcze wolne powierzchnie na wynajem.

Zobacz także: Colliers skomercjalizuje warszawskie P4

-koniec-

Savills to jedna z wiodących międzynarodowych firm doradczych działających na rynku nieruchomości.  Została założona w 1855 roku w Wielkiej Brytanii. Posiada sieć ponad 600 biur w obu Amerykach, Europie, Afryce, regionie Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie. Oferuje szeroki zakres profesjonalnych usług doradczych, zarządczych i transakcyjnych.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.