Unidevelopment SA zrealizowała III etap Osiedla Coopera na warszawskim Bemowie. Deweloper kończy przekazywanie klientom kluczy do ich nowych mieszkań

Osiedle Coopera

Unidevelopment SA ukończyła najnowszy, 3. Etap osiedla Coopera na warszawskim Bemowie i właśnie finalizuje przekazywanie mieszkań klientom. Projekt jest częścią dużego kompleksu – łącznie składa się na niego 15 budynków wielorodzinnych, w których powstało ponad 400 mieszkań. Atuty okolicy, projekt osiedla oraz jakość wykończenia sprawiły, że, tak jak poprzednie części inwestycji, również ta najnowsza spotkała się z dużym zainteresowaniem klientów.

Zielone płuca Warszawy

Inwestycja powstała przy ulicy Meriana C. Coopera w południowo-zachodniej części Bemowa i jest oddalona kilkanaście kilometrów od ścisłego centrum Warszawy. W ostatnich latach dzielnica ta prężnie się rozwija, tym samym stając się jedną z bardziej atrakcyjnych części miasta z perspektywy osób poszukujących mieszkania. Wpływ na to ma wiele czynników, m.in. rozbudowa siatki komunikacyjnej, a w szczególności budowa 2 linii metra, czy też stale rozrastające się zaplecze handlowo-usługowe na tym obszarze. Jednak tym, co z pewnością również przyciąga nowych mieszkańców na Bemowo jest fakt, że aż 50% powierzchni całej dzielnicy zajmują tereny zielone, idealne do rekreacji i odpoczynku.

Osiedle dla aktywnych rodzin

– Bemowo jest dzielnicą przyjazną dla tych, którzy cenią sobie spokój, a zarazem oczekują dobrej komunikacji z pozostałymi częściami miasta. Przy projektowaniu osiedla chcieliśmy wpisać się w charakter okolicy, jak również spełnić potrzeby rodzin z dziećmi, które chętnie wybierają tę lokalizację. Właśnie z myślą o rodzinach, stworzyliśmy spójny koncept kompleksu mieszkaniowego, odpowiednio projektując strukturę mieszkań oraz zagospodarowanie części wspólnych. Tempo sprzedaży potwierdziło, że oferta trafiła w gusta tych odbiorców. Równolegle z pracami budowlanymi, zakończyliśmy sprzedaż mieszkań. Niemal wszystkie przekazaliśmy już naszym klientom – mówi Barbara Kunicka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Unidevelopment SA.

W ramach inwestycji „Osiedle Coopera”, w ciągu 3 lat Unidevelopment SA wybudowała 15 budynków składających się z ponad 400 mieszkań. W ofercie znalazły się lokale 2-, 3- oraz 4-pokojowe o metrażach od 42 m2 do 94 m2. Osiedle zostało stworzone z myślą rodzinach, ceniących sobie spędzanie czasu wolnego na świeżym powietrzu. Świadczy o tym aż 6 stref rekreacyjnych przygotowanych przez dewelopera – plenerowa siłownia, boisko do gry w koszykówkę, sad owocowy, skwer, a także polana do organizacji pikników, które sprzyjają zacieśnianiu sąsiedzkich więzi. Najmłodszym mieszkańcom do gustu przypadł przede wszystkim wyjątkowy plac zabaw wraz z zainstalowanym samolotem i pasem startowym, które nawiązują do patrona ulicy oraz całej inwestycji – Gen. Meriana C. Coopera, pilota Wojska Polskiego. 

Okolica, która daje liczne możliwości

Szczególnie ważnym atutem okolicy jest zaplecze edukacyjne – przedszkola i szkoły podstawowe zlokalizowane w promieniu niecałych 2 km od inwestycji, a także oferta znajdujących się nieopodal dwóch domów kultury. Ponadto osoby, którym bliska sercu jest aktywność fizyczna, dzięki licznym trasom spacerowym oraz ścieżkom rowerowym, mają tu ogromny wachlarz możliwości. Mamy nadzieję, że nowi lokatorzy, którzy właśnie odbierają klucze do swoich mieszkań, znajdą tu swoją oazę – dodaje Barbara Kunicka

Oprócz zielonej okolicy, idealnej na wiosenno-letnie pikniki, mieszkańcy mogą korzystać z pobliskiej, rozbudowanej infrastruktury handlowo-usługowej. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się Centrum Handlowe City Park, liczne sklepy, w tym supermarkety, stacja paliw, placówki ochrony zdrowia i apteki.

Zobacz także: Mieszkania ograniczające emisję CO2. Z czego powstają?

***********

Unidevelopment SA jest deweloperem z ponad 14-letnim doświadczeniem. Posiada ugruntowaną pozycję na rynku budownictwa mieszkaniowego w Warszawie, Poznaniu i Radomiu. Spółka jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Należy do notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Grupy UNIBEP SA.