Top Woman in Real Estate zostało Partnerem Gali PRCH Retail Awards

0
253

10. października poznamy najlepsze sieci i obiekty handlowe w Polsce.

W czwartek, 10 października odbędzie się 10. Gala PRCH Retail Awards – wielki, jubileuszowy finał konkursu Polskiej Rady Centrów Handlowych (PRCH) dla sieci i obiektów handlowych na najlepsze projekty biznesowe i marketingowe. W tym roku w szranki stanęli twórcy aż 116 najciekawszych realizacji i projektów m.in. z zakresu biznesu, ekspansji, marketingu, promocji, wizerunku i CSR. W gali uczestniczyć będzie 350 znakomitych gości w tym ponad 200 kluczowych przedstawicieli firm z branży handlowej: prezesów i dyrektorów zarządzających. Wydarzenie poprowadzi duet dziennikarski: Kamila Kalińczak i Damian Michałowski – znani słuchaczom Radia ZET oraz widzom TVN24 i Telewizji Polsat.

Jubileuszowa „Gala X” będzie obfitowała w wiele atrakcji. Poza ceremonią wręczenia nagród Goście Gali będą uczestniczyć m.in. w animowanym networkingu z upominkami, koncercie jazzowym czy zbiórce książek na rzecz podopiecznych jednego ze szpitali. Ponadto, aby świętować jubileusz konkursu, organizator uruchomił plebiscyt 10-lecia.

Polska Rada Centrów Handlowych, jako największe stowarzyszenie branżowe, powołuje szereg inicjatyw, które mają na celu promocję działań i pozytywnego wizerunku polskiego handlu. Jednym z takich działań jest ogłoszenie „Plebiscytu 10-lecia”. Ze wszystkich edycji konkursu wyznaczyliśmy firmy, spośród właścicieli i zarządców obiektów handlowych, które otrzymały najwięcej statuetek, a tym samym największe uznanie branży w ostatniej dekadzie. Tworząc grupę 19 branżowych liderów, uruchomiliśmy głosowanie i działania komunikacyjne na wielką skalę. Do tej pory zgromadziliśmy rekordową liczbę ponad 6000 głosów. Zainteresowanie plebiscytem pokazuje, jak ważne jest organizowanie tego typu branżowych przedsięwzięć i docenienie prowadzących je zespołów. Obserwować wyniki na żywo i głosować można na stronie konkursu PRCH Retail Awards. Plebiscyt będzie aktywny do dnia 4 października do godziny 14:00.” – komentuje Radosław Knap, Dyrektor Zarządzający PRCH.

Serdecznie zapraszamy na Galę!