Relacja ze spotkania Real Estate Talks we Wrocławiu

W czwartek 19 stycznia organizowaliśmy spotkanie inspiracyjno-networkingowe Real Estate Talks. Tym razem wydarzenie miało miejsce we Wrocławiu w budynku CitySpace West 4 przy ul. Na Ostatnim Groszu 3.

Podczas spotkania goście słuchali wystąpienia inspiracyjnego pt. „Kobieta w branży deweloperskiej i jej wkład w cyfrową transformację„, które zdalnie prowadziła Agata Skowrońska-Domańska, Dyrektor ds. Planowania Strategicznego w Echo Investment, Członkini Zarządu w Archicom. Uczestnicy dowiedzieli się, że do rozwoju technologii, która służy człowiekowi przyczyniają się w coraz większej mierze kobiety, które mają coraz większy wpływ na kierunek jej rozwoju, zakres i intensywność. Dodatkowo goście zapoznali się z projektami Partnerów wydarzenia, firmami: CistySpace, .mdd, Tarkett oraz wysłuchali prezentacji na temat śladu węglowego, którą poprowadziła Katarzyna Szklarz,  Doradca ds. ESG w Vantage Development.

Następnie uczestnicy zaproszeni zostali na drobny poczęstunek oraz networking w mniej formalnym gronie. Dziękujemy Partnerom wydarzenia oraz wszystkim gościom za udział w spotkaniu.

W odnośnikach poniżej znajdują się prezentacje ze spotkania do pobrania.

Prezentacja CitySpace – POBIERZ

Prezentacja .mdd – POBIERZ

Prezentacja Tarkett – POBIERZ

Prezentacja Vantage – Ślad Węglowy – POBIERZ

Partnerzy wydarzenia:

Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją z wydarzenia: