Relacja ze spotkania Real Estate Talks w Poznaniu

W środę, 23 listopada mieliśmy przyjemność organizować kolejne spotkanie Real Estate Talks. Tym razem wydarzenie miało miejsce w Poznaniu w przestrzeniach Business Link Maraton. 

Głównym elementem wydarzenia było popołudniowe spotkanie networkingowe. Była to świetna przestrzeń na zapoznanie się z innymi osobami z regionu oraz doskonała okazja na nawiązanie nowych relacji biznesowych. Część merytoryczną w formie wystąpień poprowadzili: Małgorzata Dankowska – TPA Poland oraz Piotr Łaska – Baker Tilly Legal Poland, Katja Ložina  Miasto Poznań, Jacek Bednorz – Business Link, Małgorzata Wojtoń- SKANSKA, Joanna Gralewska – .mdd. Goście mogli poznać przewidywania i trendy na 2023 na temat prawa i podatków w nieruchomościach oraz pracy hybrydowej i rynku biurowego. Uczestnicy również brali udział w wystąpieniu na temat potencjału inwestycyjnego Poznania z nastawieniem na nieruchomości oraz zapoznali się z projektami firmy .mmd oraz inwestycją Nowy Rynek firmy SKANSKA.

Dziękujemy gościom za tak liczną frekwencję oraz wszystkim partnerom wydarzenia: TPA Poland, Baker Tilly Poland, Business Link, Miasto Poznań, ,mdd, SKANSKA. Liczymy, że spotkanie było doskonałą okazją do poznania osób z branży w regionie oraz do networkingu w mniej formalnej atmosferze.

Prezentacje do pobrania:

Prezentacja firmy SKANSKA dostępna tutaj.

Prezentacja Miasta Poznań “Potencjał inwestycyjny Poznania z nastawieniem na nieruchomości” dostępna tutaj.

Prezentacja firmy .mdd dostępna tutaj.

Prezentacja firmy TPA oraz Bakertilly “Praca hybrydowa i rynek biurowy – trendy i przewidywania 2023” dostępna tutaj.

 

Partnerzy wydarzenia:

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia.