Pierwszy etap West 4 Business HUB pod opieką Knight Frank

0
49
West 4 Business HUB

Knight Frank został wybrany na zarządcę budynku przy ul. Na Ostatnim Groszu, którego właścicielem jest Echo Investment. Biurowiec o powierzchni całkowitej 21 000 m kw. jest pierwszym etapem, wybudowanym w ramach kompleksu biurowego West 4 Business HUB we Wrocławiu.

„Dynamicznie rozwijająca się pod kątem biurowym zachodnia część Wrocławia oferuje wiele nowoczesnej powierzchni biurowej. Wiemy jak ważna przy wyborze danego biura jest rola zarządcy i zadowolenie innych najemców. Cieszymy się, że tak uznany deweloper, który przywiązuje ogromną wagę do jakości, powierzył nam w zarządzanie swój projekt we Wrocławiu. Jestem przekonana, że doświadczenie naszego zespołu przełoży się na satysfakcję zarówno właściciela, jak i najemców,” – komentuje Izabela Miazgowska, Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami w Knight Frank.

 

West 4 Business HUB to nowoczesny, czteroetapowy kompleks biurowy realizowany w biznesowej części Wrocławia przy ulicy Na Ostatnim Groszu. Zrealizowany już pierwszy etap obejmuje budynek A o powierzchni najmu ponad 15 600 m kw. (całkowita powierzchnia budynku wynosi ponad 21 000 m kw.). Do dyspozycji zmotoryzowanych najemców przeznaczony jest parking podziemny i naziemny oraz stacje do ładowania samochodów elektrycznych. Osoby dojeżdżające do pracy rowerem mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanych stojaków. W biurowcu dostępna będzie kantyna, zielone strefy relaksu, a w bliskim sąsiedztwie centrum medyczne, centrum handlowe i dodatkowe punkty usługowo-handlowe. Atrakcyjna lokalizacja przy drodze krajowej nr 5 ułatwia dojazd własnym samochodem, a użytkownicy korzystający z komunikacji miejskiej mogą wybierać w licznych liniach tramwajowych i autobusowych. Pierwszy etap otrzymał certyfikację BREEAM na etapie inwestycji.

Knight Frank LLP z siedzibą w Londynie jest wiodącym i niezależnym globalnym doradcą w zakresie nieruchomości. Zatrudnia powyżej 19 000 pracowników w ponad 500 biurach w 60 krajach. Knight Frank doradza klientom, od indywidualnych właścicieli i nabywców, po największych deweloperów, inwestorów i najemców korporacyjnych.

Więcej publikacji na temat biurowców tutaj