NOV Poland zadomowił się w gdańskiej Alchemii I

Alchemia
Źródło: Knight Frank

Spółka National Oilwell Varco Poland, będąca dostawcą specjalistycznych usług inżynieryjnych, przedłużyła umowę najmu blisko 630 m kw. powierzchni biurowej w budynku Alchemia I, w kompleksie Alchemia w Gdańsku. Najemcę w procesie negocjowania warunków kontraktu reprezentowała firma doradcza Knight Frank.

National Oilwell Varco Poland (NOV Poland) to specjalistyczna firma dostarczająca rozwiązania i usługi w sektorze ropy i gazu. Lokalny oddział spółki zajmuje się projektowaniem oraz nadzorowaniem działalności produkcyjnej w Polsce.

Cieszymy się, że firma NOV Poland docenia walory Alchemii i zdecydowała się na dalsze użytkowanie wynajmowanej do tej pory powierzchni. Prestiżowe położenie, tuż przy głównej arterii miasta, zapewniające sprawne dotarcie do pracy w połączeniu z nowymi technologami zastosowanymi w budynku oraz liczne udogodnienia dla pracowników, zdecydowały o ponownym wyborze tego kompleksu. mówi Joanna Gomułkiewicz, Leasing Manager, Knight Frank.

Alchemia to kompleks budynków biurowych położonych w dzielnicy Oliwa przy al. Grunwaldzkiej w Gdańsku. Powierzchnia użytkowa kompleksu wynosi ponad 122 000 m kw. Największą jego część zajmują biura (112 000 m kw.), a w dalszej kolejności lokale handlowo-usługowe (ok. 10 000 m kw.). Różnorodna funkcjonalność obiektu oraz zastosowane w nim nowoczesne technologie sprawiają, że Alchemia zaliczana jest do najbardziej innowacyjnych projektów w kraju. To, co również wyróżnia obiekt, to nowoczesna strefa rekreacyjno-sportowa, w skład której wchodzą obiekty takie jak baseny, sale fitness, hale sportowe, sauny oraz ścianki wspinaczkowe.

Knight Frank to wiodący niezależny międzynarodowy doradca w nieruchomościach. Z siedzibą główną w Londynie, Knight Frank zatrudnia ponad 19 000 ekspertów w 512 biurach w 60 krajach. Grupa doradza zarówno indywidualnym właścicielom i kupującym, jak i znaczącym deweloperom, inwestorom i najemcom korporacyjnym. Dowiedz się więcej o firmie na stronie knightfrank.com

Więcej publikacji na temat biurowców tutaj