Moje Miejsce I w portfelu nieruchomości zarządzanych przez Knight Frank

Moje Miejsce I

Po sprzedaży budynku biurowego Moje Miejsce I przez Echo Investment i działając w ramach umowy z nowym właściclelem, Knight Frank objął zarządzanie tą nieruchomością. Budynek jest częścią wielofunkcyjnego kompleksu zlokalizowanego na warszawskim Dolnym Mokotowie, który obejmuje powierzchnie biurowe, handlowe i mieszkaniowe.

Budowa budynku biurowego Moje Miejsce I rozpoczęła się jesienią 2017, a dobiegła końca wiosną  2019 roku. Powierzchnia  tego czteropiętrowego obiektu sięga ponad 19 tys. m kw., z czego powierzchnia usługowa obejmuje blisko 2 tys. m kw.  Budynek wyposażony jest w energooszczędne instalacje i proekologiczne rozwiązania, dzięki którym uzyskał certyfikat BREEAM na poziomie Very Good. Knight Frank obejmuje obowiązki zarządcy na podstawie umowy ramowej podpisanej na zarządzanie wszystkich nieruchomości biurowych znajdujących się w portfelu nowego właściciela – polskiego inwestora instytucjonalnego.

Jestem przekonana, że doświadczenie, które zbudowaliśmy w trakcie ponad 25-letniej obecności na polskim rynku zarządzania nieruchomościami będziemy mogli wykorzystać, żeby stworzyć przyjazne i bezpieczne miejsce do pracy dla najemców oraz tworzyć wartość dodaną dla właściciela.”komentuje Izabela Miazgowska, Partner, Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami w Knight Frank.

Zobacz także: Rusza Food Town w Fabryce Norblina

Knight Frank LLP z siedzibą w Londynie jest wiodącym i niezależnym globalnym doradcą w zakresie nieruchomości. Zatrudnia powyżej 19 000 pracowników w ponad 500 biurach w 60 krajach. Knight Frank doradza klientom, od indywidualnych właścicieli i nabywców, po największych deweloperów, inwestorów i najemców korporacyjnych.

 

1 KOMENTARZ

Comments are closed.