Knight Frank doradzał Apply Poland w renegocjacjach umowy najmu

Apply Poland
Orange Office Park Kraków, źródło: Knight Frank

Apply Poland, firma inżynieryjno-konsultingowa działająca w obszarze instalacji przemysłowych, przedłużyła umowę najmu w krakowskim biurowcu Orange Office Park, którego właścicielem jest East-West Development Office. Knight Frank doradzał najemcy w renegocjacjach. Kontrakt obejmuje 2000 m kw. powierzchni biurowej.

– Współpraca z Apply Poland to od lat dla mnie prawdziwa przyjemność. Cieszę się, że mogliśmy reprezentować tego klienta po raz kolejny, renegocjować umowę i wypracować takie warunki, które są dla obu stron satysfakcjonujące. Wynajmującemu – East-West Development Office – gratuluję tak solidnego najemcy –  mówi Monika Sułdecka-Karaś, Partner i Dyrektor Regionalna w Knight Frank.

– Obecna sytuacja związana z pandemią przyniosła wiele trudności dla najemców i wynajmujących. Jak zawsze rozmowy i negocjacje przyniosły najlepszy spodziewany skutek. Potrafiliśmy wspólnie stworzyć „złoty środek” i spełnić razem własne oczekiwania – dodaje Piotr Miklaszewski w imieniu East- West Development Office.

– Orange Office Park to dobry adres i dobry budynek. Pracownicy Apply Poland z łatwością przyzwyczaili się do tej okolicy i do oferowanego standardu. Cieszy nas zatem perspektywa kolejnych lat pod tym adresem, szczególnie, że sąsiedztwo rozwija się dynamicznie i jego atrakcyjność wzrasta z każdym kolejnym rokiem – stwierdza Magdalena Litwa, reprezentant Apply Poland.

Orange Office Park jest nowoczesnym parkiem biurowym składającym się z 3 budynków biurowych klasy A. Najemcy cenią go za dogodną lokalizację dla pracowników, którzy korzystają z komunikacji publicznej, jak i własnych środków transportu. Orange Office Park znajduje się w przechodzącej rewitalizację dzielnicy Zabłocie – położonej najbliżej w stosunku do ścisłego centrum miasta niecentralnej dzielnicy biznesowej.

Knight Frank to wiodący niezależny międzynarodowy doradca w nieruchomościach. Z siedzibą główną w Londynie, Knight Frank zatrudnia ponad 19 000 ekspertów w 512 biurach w 60 krajach. Grupa doradza zarówno indywidualnym właścicielom i kupującym, jak i znaczącym deweloperom, inwestorom i najemcom korporacyjnym. Dowiedz się więcej o firmie na stronie knightfrank.com

Więcej publikacji na temat biurowców i zarządzania nieruchomościami