Hillwood po raz czwarty zostaje Partnerem Konkursu Top Woman in Real Estate

Hillwood

Hillwood to jedna z wiodących globalnych firm z branży nieruchomości komercyjnych z ponad 30-letnim doświadczeniem w realizacji inwestycji w Europie i Ameryce Północnej. Na świecie firma wybudowała około 16 mln mkw. powierzchni magazynowej, z czego ponad milion w Polsce.

Na Polskim rynku Hillwood obecny jest od 2014 roku, budując nowoczesne centra logistyczne i przemysłowe. Oferuje również magazyny „szyte na miarę” dla klientów, którzy potrzebują powierzchni przemysłowo-magazynowej dostosowanej do potrzeb prowadzonej działalności. Swoją działalność Hillwood Polska prowadzi na głównych rynkach magazynowych, takich jak Warszawa, Polska Centralna, Wrocław oraz Górny Śląsk, inwestując także w nowych, perspektywicznych lokalizacjach, jak Częstochowa, Kutno czy Świebodzin. Wśród Klientów Hillwood Polska znajdują się m.in. firmy logistyczne, dystrybucyjne, produkcyjne, motoryzacyjne, handlowe, farmaceutyczne oraz z sektora e-commerce. Firma zajmuje się również akwizycjami i zarządzaniem nieruchomościami.

Zespół Hillwood Polska realizuje inwestycje kompleksowo – od nabywania gruntów, przez planowanie, projektowanie, aż po budowę obiektów przemysłowych i logistycznych. Hillwood realizuje inwestycje samodzielnie bądź we współpracy z renomowanymi partnerami, również w partnerstwie publiczno-prywatnym. Deweloper kładzie duży nacisk na terminowość realizacji projektów oraz ich wpływ na środowisko naturalne.

Hillwood Polska wspiera Konkurs Top Woman od samego początku, czyli od 2018 roku. W ubiegłym roku deweloper został głównym sponsorem I edycji programu mentoringowo-inspiracyjny dla kobiet z branży nieruchomości i budownictwa. Został również uhonorowany statuetką i otrzymał tytuł World Changer Company 2020 – Top Woman in Real Estate za wyjątkowe zasługi we wspieraniu kobiet w branży nieruchomości. Hillwood Polska jest Srebrnym Partnerem najnowszej edycji konkursu Top Woman 2021.

Zobacz także: Zostały niecałe 2 tygodnie, aby zgłosić się do konkursu Top Woman in Real Estate! Pozwól by Twoje działania zostały docenione

2 KOMENTARZE

Comments are closed.