Gheorghe Marian Cristescu jako pierwszy hotelarz w historii zwyciężył w plebiscycie Tata w Koronie

Cristescu

Z okazji Dnia Ojca z przyjemnością informujemy, że Gheorghe Marian Cristescu jako pierwszy hotelarz w historii zwyciężył w plebiscycie Tata w Koronie.

Prezes Polskiego Holdingu Hotelowego, Gheorghe Marian Cristescu wygrał plebiscyt na Tatę w Koronie organizowany przez magazyn „Mamo, to ja” za szczególną postawę w czasie epidemii koronawirusa. Ta wygrana jest wyrazem uznania pracy całego zespołu Polskiego Holdingu Hotelowego, który w tym trudnym czasie solidarnie i z zaangażowaniem pracował walcząc z pandemią. Gheorghe Marian Cristescu prywatnie tata dwóch córeczek – 5-letniej Aurelii i 12-letniej Amelki jako pierwszy hotelarz w historii zwyciężył w tym plebiscycie.

Prezes Cristescu jako pierwszy hotelarz w Polsce wraz z zespołem udostępnił swoje placówki pro bono dla medyków w czasie epidemii, aby mogli w nich bezpiecznie odpocząć. Utworzył fundację mającą finansować noclegi dla służb medycznych w całej Polsce. Dzięki niej personel m. in. z Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie mógł skorzystać z pobytu w Courtyard by Marriott Warsaw Airport i w ten sposób zregenerować siły po wyczerpujących godzinach pracy w szpitalu. Kilka z obiektów przedsiębiorca przeznaczył również na izolatoria.  

Ogromna wrażliwość Prezesa Cristescu na trudną sytuację służby zdrowia i potrzeby innych – Prezes mocno angażuje się także we wsparcie Instytutu Matki i Dziecka oraz pomoc dla dzieci z domów dziecka – są ze wszech miar warte wyróżnienia i stąd ta wygrana!

https://www.facebook.com/Mamotoja/photos/a.216380681750658/2981005711954794/?type=3&theater

Więcej publikacji na temat hoteli tutaj.