Electrolux Poland wybiera wrocławski biurowiec MidPoint71

Jeden z oddziałów Electrolux Poland, globalnego lidera rynku urządzeń gospodarstwa domowego, przenosi swoją siedzibę do biurowca MidPoint71, zrealizowanego przez Echo Investment we Wrocławiu.

Biurowiec MidPoint71 dostarczył na wrocławski rynek biurowy ponad 36 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni. Budynek, spod kreski architektów pracowni Medusa Group, powstał w centralnej lokalizacji we Wrocławiu. Swoje biuro przy ul. Powstańców Śląskich 9 przygotowują już firmy: 3M, pyszne.pl oraz PwC. Teraz grono najemców zasili firma Electrolux Poland.

Nowoczesna przestrzeń biurowa, szczególnie wyróżniająca się lokalizacją i bezpiecznym, elastycznym standardem wciąż ma znaczenie w biznesie. Komfort w miejscu pracy oraz możliwości jakie daje najbliższa okolica są często kluczem do pozytywnej decyzji najemców i krokiem w stronę podpisania umowy najmu. Centralna lokalizacja z usługami podstawowej potrzeby na wyciągnięcie ręki, dostępność publicznych środków transportu i bogata oferta kulturalno-rozrywkowa w najbliższym otoczeniu w połączeniu z jakością i wysokim standardem naszego biurowca MidPoint71 zostały docenione przez firmę Electrolux Poland, która dołączyła do grona naszych najemców – mówi Michał Żelski, dyrektor regionalny Echo Investment odpowiedzialny za finalizację umowy.

W biurowcu MidPoint71 Electrolux Poland zajmie jedno piętro. W wyborze lokalizacji oraz negocjacji umowy najmu Electrolux Poland reprezentowała firma doradcza Colliers.

Zobacz także: ILF pozostaje w Poleczki Park

 

 

www.echo.com.pl

 

 

Echo Investment jest największym polskim deweloperem, jedynym na rynku z bogatym doświadczeniem w głównych sektorach rynku nieruchomości: mieszkaniowym, handlowo-usługowym oraz biurowym. Jako firma współodpowiedzialna za rozwój miast, Echo Investment angażuje się w duże miastotwórcze projekty łączące różne funkcje, jak Browary Warszawskie czy Fuzja w Łodzi. To miejsca, w których ludzie mogą pracować, mieszkać, bawić się i zaspokajać potrzeby dnia codziennego.

Od 1996 roku Echo Investment jest notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od 2019 roku głównymi akcjonariuszami Echo Investment S.A. są węgierski Wing IHC Zrt oraz partnerzy Griffin Capital Partners.

 

1 KOMENTARZ

Comments are closed.