Cybercom zostaje w myhive Crown Tower

myhive Crown Tower

Cybercom, międzynarodowa firma technologiczna, przedłużyła umowę najmu w budynku myhive Crown Tower należącym do portfolio IMMOFINANZ. Ekspercji JLL doradzali Cybercom w procesie renegocjowania umowy.

Cybercom to międzynarodowa firma technologiczna z siedzibą w Szwecji, zatrudniająca ponad 1200 osób. W Polsce zatrudnia około 300 osób pracujących w Łodzi, Warszawie i Bydgoszczy. Firma dostarcza szyte na miarę, innowacyjne rozwiązania IT dla klientów z całego świata. Cybercom w myhive Crown Tower zajmuje powierzchnię prawie 1000 mkw.

Katarzyna Bator, Dyrektor Finansowy, Cybercom

„Po dość długim procesie wyboru przestrzeni biurowej na kolejnych kilka lat finalnie zdecydowaliśmy o pozostaniu w obecnym biurowcu. Panująca cały czas niepewność związana z COVID-19, ostatecznie przypieczętowała wybór opcji, która dawała nam większe bezpieczeństwo oraz przewidywalność w zakresie powierzchni. Obecne biuro doceniamy za dogodną lokalizację. Budynek jest bardzo dobrze skomunikowany, co jest istotne dla naszych pracowników. Jest to dobre miejsce do pracy również z uwagi na dynamicznie rozwijające się biznesowe otoczenie Ronda Daszyńskiego oraz szeroką ofertę udogodnień występujących w pobliżu.”

Położony na warszawskiej Woli 12-piętrowy budynek myhive Crown Tower oferuje ok. 8500 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia. Nowoczesny sposób zaprojektowania przestrzeni biurowej, pozwala na jej indywidualną aranżację oraz stworzenie przyjaznych miejsc do pracy. Duże przeszklenia zapewniają doświetlenie wnętrza naturalnym światłem. W budynku znajduje się również kawiarnia i przestronna recepcja, z której mogą korzystać najemcy i ich goście.

Jarosław Kwiecień, Starszy Konsultant, JLL

„Wola to jeden z najbardziej pożądanych adresów biurowych w regionie CEE, co znajduje potwierdzenie w profilu firm, które decydują się na podpisanie tutaj umowy najmu. Wola jest chętnie wybierana przez międzynarodowych graczy IT, a także firmy z sektora finansowego, bankowego i ubezpieczeniowego, którzy należą do grupy najbardziej wymagających najemców. Ponadto, atrakcyjność tej części biznesowej stolicy przekłada się również na rosnącą skalę renegocjacji dotychczasowych kontraktów. Cieszymy się, że Cybercom zdecydował się pozostać w myhive Crown Tower i wierzymy, że zmieniające się otoczenie Ronda Daszyńskiego stworzy jeszcze bardziej komfortowe warunki pracy dla pracowników firmy.”

Więcej publikacji na temat biznesu, zarządzania nieruchomościami i informacje z branży nieruchomości.