Cushman & Wakefield zarządcą The Warsaw HUB

The Warsaw HUB
Źródło: Cushman & Wakefield

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield została wybrana na zarządcę warszawskiego wielofunkcyjnego kompleksu wieżowców The Warsaw HUB. Jednocześnie zajmie w obiekcie blisko 2,5 tys. mkw. powierzchni biurowej, przenosząc tam swoją warszawską siedzibę. Firma Cushman & Wakefield była również odpowiedzialna za kompleksowe przygotowanie budynku do jego komercyjnego otwarcia.

Cushman & Wakefield od początku wspiera projekt realizowany przez Ghelamco Poland w zakresie realizacji inwestycji, jak i jej komercyjnego startu. Firma jest także odpowiedzialna za przygotowanie obiektu do komercjalizacji, szczególnie w aspektach technicznym oraz nadzoru budowy. Cushman & Wakefield wspiera także klienta w obszarze przygotowania materiałów marketingowych dla najemców jak i potencjalnych użytkowników części wspólnych obiektu.

The Warsaw HUB to innowacyjny projekt Ghelamco, wychodzący poza ramy zwykłego kompleksu biurowców, powstający w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy, nazywanej nowym biznesowym centrum miasta. Cieszymy się, że dotychczasowa współpraca C&W i Ghelamco, oparta na wzajemnym zaufaniu, zaowocowała możliwością zarządzania przez nas wspomnianym kompleksem. To kolejny, po budynku Rondo 1, tak imponujący i nowoczesny obiekt w naszym zarządczym portfolio. Doskonała lokalizacja i najwyższe standardy biurowe sprawiły, że będziemy nie tylko zarządzać, ale także rezydować w The Warsaw HUB – mówi Grzegorz Dyląg, Head of Asset Services Business Space w Dziale Zarządzania Nieruchomościami, Cushman & Wakefield.

Przy rondzie Daszyńskiego na Woli powstają trzy budynki: 86-metrowy obiekt hotelowy oraz dwie 130-metrowe wieże biurowe, które połączy wspólne pięciokondygnacyjne podium. Charakter The Warsaw HUB opiera się na idei huba, czyli wielkiego węzła komunikacyjnego i funkcjonalnego. Na powierzchni 113 tys. mkw. znajdą się najwyższej klasy przestrzenie biurowe i coworkingowe, centrum konferencyjne, hotele, lokale handlowo-usługowe, klub fitness oraz centrum współpracy startupów i korporacji. Inwestycja zaoferuje swoim przyszłym najemcom liczne nowoczesne rozwiązania – m.in. dostęp do budynku i nawigację za pomocą smartfonu, system rozpoznawania samochodów w podziemnym parkingu czy stacje do ładowania pojazdów elektrycznych.

O Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 53 tysiące pracowników w 400 biurach i 60 krajach na całym świecie. W 2019 roku jej przychody wyniosły 8,8 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.com lub na Twitterze: @CushWakeCE

Więcej publikacji na temat biurowców i zarządzania nieruchomościami

1 KOMENTARZ

Comments are closed.