Cushman & Wakefield czwarty rok z rzędu najlepszą firmą doradczą świata według magazynu „Euromoney”

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield poinformowała dziś, że w tegorocznym rankingu Global Real Estate Survey 2021, opracowanym przez magazyn „Euromoney”, została czwarty rok z rzędu uznana za najlepszą na świecie firmę świadczącą usługi doradcze na rynku nieruchomości komercyjnych.

W skali globalnej firma Cushman & Wakefield zajęła pierwsze miejsce również w kategorii usług w zakresie wycen nieruchomości – czwarty rok z rzędu, oraz pierwsze miejsce wśród firm świadczących usługi pośrednictwa w wynajmie i sprzedaży – trzeci rok z rzędu. Cushman & Wakefield została także wyróżniona tytułem dla najlepszej firmy zarządzającej inwestycjami drugi rok z rzędu.

Jesteśmy dumni, że niezmiennie uznawani jesteśmy za najlepszą firmę świata świadczącą usługi na rynku nieruchomości – mówi John Forrester, Prezes Cushman & Wakefield. – Nasi pracownicy, w umiejętnym odnajdywaniu się w nieustannie zmieniającej się rzeczywistości, są najlepsi w branży. Nieustannie wykazują się niezrównaną kreatywnością i zaangażowaniem – dodaje John Forrester.

Oprócz wyróżnień w skali globalnej, Cushman & Wakefield został także uznany za najlepszą firmę doradczą w regionie Azji i Pacyfiku, Europie Środkowo-Wschodniej, Ameryce Łacińskiej, Argentynie, Brazylii, Chinach, Kolumbii, Chorwacji, Indiach, Japonii, Peru, na Filipinach, w Portugali, Serbii i Wietnamie. Firma otrzymała także szereg wyróżnień krajowych.

Region Główna kategoria Podkategoria Zdobywca pierwszego miejsca
Europa Środkowo-Wschodnia Firmy doradcze Ogólna Cushman & Wakefield
Europa Środkowo-Wschodnia Firmy doradcze Pośrednictwo w wynajmie i sprzedaży Cushman & Wakefield
Europa Środkowo-Wschodnia Firmy doradcze Wycena nieruchomości Cushman & Wakefield
Europa Środkowo-Wschodnia Firmy doradcze Badania Cushman & Wakefield

 

Firma Cushman & Wakefield skorzystała na rekordowym popycie na obiekty dedykowane sektorom e-commerce i logistycznemu, które odnotowały gwałtowny wzrost zainteresowania inwestorów od początku pandemii. Z pewnością zyska na tych zmianach sektorowych na globalnym rynku nieruchomości – powiedziała Louise Bowman, redaktorka naczelna magazynu „Euromoney”.

W ramach już 17. edycji corocznego rankingu magazyn „Euromoney” przeprowadził badanie opinii wśród wiodących firm działających na rynku nieruchomości na całym świecie w celu wyłonienia najlepszych firm oferujących produkty i usługi w branży nieruchomości w minionych 12 miesiącach. Do udziału w badaniu zaproszono przedstawicieli firm doradczych, deweloperskich, zarządzających inwestycjami, banków oraz korporacyjnych najemców nieruchomości. Pełne wyniki zostały opublikowane na stronie: www.euromoney.com.

Zobacz także: Nagrody Prime Property Prize i PropTech Festival 2021 rozdane

O Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 50 tysięcy pracowników w 400 biurach i 60 krajach na całym świecie. W 2020 roku jej przychody wyniosły 7,8 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.com lub na Twitterze: @CushWake