CREAM Property Advisors powiększa zespół

Bogdan Patelka

Bogdan Patelka dołącza do zespołu ekspertów CREAM Property Advisors. W roli partnera będzie odpowiedzialny za rozwój biznesu w zakresie rynków kapitałowych oraz gruntów.

Bogdan Patelka jest związany z sektorem nieruchomości od 1995 roku. Posiada bogate doświadczenie i osiągnięcia na rynku inwestycyjnym. Na tym polu doradzał wielu międzynarodowym funduszom. W sektorze nieruchomości komercyjnych przeprowadził transakcje o wartości ponad 400 mln zł. Bogdan był też nagradzany przez Ministra Gospodarki i Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego w plebiscycie dotyczącym przedsiębiorczości. Przez ostatni rok był związany z firmą Knight Frank. Prywatnie Bogdan jest miłośnikiem sportu – to były reprezentant i rekordzista Polski w rzucie oszczepem.

W CREAM Property Advisors Bogdan będzie odpowiadał za projekty z obszaru rynków kapitałowych i rynku gruntów. – Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wzbogacamy zespół o doświadczonego i skutecznego menedżera. CREAM Property Advisors rozwija działalność w zakresie pośrednictwa w zakupie i sprzedaży nieruchomości oraz gruntów inwestycyjnych, oferując klientom bardzo atrakcyjną bazę obiektów i terenów inwestycyjnych – mówi Andrzej Włodarski, managing partner CREAM Property Advisors, odpowiadający za dział biurowy.

CREAM Property Advisors oferuje pełny zakres usług związanych z nieruchomościami komercyjnymi. Firma specjalizuje się w asset i property managemencie, leasingu powierzchni handlowych i biurowych, sprzedaży nieruchomości oraz gruntów, jak także obsłudze prawnej rynku nieruchomości. Spółka oferuje ponadto zaawansowane usługi zarządcze: CNC, C360 oraz Sell Me, których zadaniem jest generowanie wzrostu wartości nieruchomości i przygotowanie obiektów do sprzedaży. Więcej informacji: cream-advisors.pl

Więcej publikacji na temat biznesu i kariery