Corees Polska członkiem CORFAC International

Nowo nawiązana współpraca zapewni klientom doświadczenie I wsparcie międzynarodowej sieci profesjonalistów, stwarzając możliwość realizacji projektów transgranicznych na najwyższym poziomie. 

Końcem czerwca 2022 r. agencja doradcza Corees Polska, specjalizująca się w zakresie nieruchomości komercyjnych, dołączyła do CORFAC International – globalnej sieci składającej się z prywatnych firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych. Przy nowo nawiązanej współpracy Corees Polska zapewni doradztwo w zakresie nieruchomości komercyjnych dla międzynarodowych organizacji, które chcą inwestować lub już działają na polskim rynku, w zakresie TREP, LREP, doradztwa inwestycyjnego oraz wycen.

CORFAC International to globalna sieć składająca się z prywatnych, firm zajmujących się nieruchomościami komercyjnymi i posiadających doświadczenie w zakresie pośrednictwa biurowego, przemysłowego i detalicznego, reprezentacji najemców i właścicieli, sprzedaży inwestycji, doradztwa transakcyjnego zarządzania nieruchomościami i usług korporacyjnych. Członkowie CORFAC często współpracują na różnych rynkach, aby oferować klientom kompleksowe usługi i zapewniać najwyższej jakości wiedzę doradczą w zakresie nieruchomości komercyjnych.

Założona w 1989 roku firma CORFAC posiada 70 firm członkowskich  w USA, Kanadzie oraz  w Australii, Kostaryce, Francji, Niemczech, Indiach, Irlandii, Włoszech, Japonii, Holandii, Filipinach, Rumunii, Rosji, Korei Południowej, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.

Firmy zrzeszone w CORFAC łącznie zamykają średnio 10 000 transakcji najmu i sprzedaży o wartości przekraczającej 9,2 miliarda dolarów rocznie. 

“Cieszy nas, że możemy powitać Corees Polska w sieci CORFAC,” mówi Mason Capitani, CORFAC International President 2022, SIOR, of L. Mason Capitani/CORFAC International in Detroit, Michigan. “Ich rozległa wiedza we wszystkich aspektach nieruchomości korporacyjnych jest imponująca, a przez to stają sie cennym partnerem wśród naszych oddziałów na całym świecie. Nie możemy się doczekać współpracy I realizacji wspólnych interesów”.

Stowarzyszenia i organizacje międzynarodowe zrzeszające butikowe agencje nieruchomości komercyjnych, prowadzone przez profesjonalistów, tworzą dużą międzynarodową siatkę współpracy o eksperckiej wiedzy, dotyczącej poszczególnych rynków. Dzięki takiej współpracy, w relacjach z Klientami czy w przetargach buduje to dużo większą i konkurencyjną siłę, a agencje nadal pozostają niezależne w swoich decyzjach. Przyłączenie się do CORFAC International jest szansą dostarczanie naszym klientom najlepszych i najszerszych rozwiązań wspierających ich w rozwoju, zarówno na rynku polskim jak i międzynarodowym.” –  podkreśla Marek Ciunowicz, CEO w Corees Polska.

Zobacz także: Apsys zwiększa kapitał własny o 150 mln euro, aby sfinansować rozwój we Francji i w

O Corees Polska

Corees Polska to niezależna firma doradcza, oferująca szeroki zakres usług brokerskich dla najemców oraz właścicieli nieruchomości komercyjnych, oferująca wsparcie w zakresie najmu powierzchni biurowych, magazynowych, handlowych, wycen oraz doradztwa inwestycyjnego. W oparciu o niemal 30 letnie doświadczenie eksperckie oraz wykwalifikowany zespół doradców, Corees prowadzi działania w głównych ośrodkach biznesowych, jak również w miastach regionalnych.  Współpraca z Klientami  realizowana jest przez cały zespół Corees w oparciu o pełen profesjonalizm oraz transparentność relacji, zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami. Elastyczność współpracy, dyspozycyjność oraz partnerskość relacji stoi u podstaw wszystkich działań agencji – zarówno wielopoziomowych, jak i mniejszych projektów, związanych z renegocjacjami umów najmu czy poszukiwaniami nowych lokalizacji. Jesteśmy wyłącznym partnerem na Polskę The Instant Group. www.corees.pl

1 KOMENTARZ

Comments are closed.