Colliers University szkoli pracowników w czasie pandemii

Colliers University
Agata Błaszkiewicz, dyrektor Działu Personalnego w Colliers International

Colliers International rozbudowuje międzynarodową platformę edukacyjną

Czas kwarantanny i związanej z nią izolacji społecznej to dobry moment na wzmocnienie swoich kompetencji i rozwój talentów. Dlatego Colliers International, poszerzył ofertę edukacyjną na swojej platformie Colliers University dla pracowników.

Colliers University to platforma e-learningowa dostępna dla pracowników ze wszystkich krajów, w których działa Colliers International. Powstała, aby umożliwić ekspertom firmy stały samorozwój, poprzez podnoszenie kwalifikacji oraz zdobywanie nowych umiejętności. Oferuje szereg kursów behawioralnych (m.in. motywacja, zarzadzanie zespołem) oraz branżowych i okołobranżowych (nieruchomości, finanse, IT i nowe technologie, marketing, HR). W ostatnim czasie oferta CU została poszerzona o kursy dostępne w ramach platformy szkoleniowej LinkedIn. Dodatkowo w czasie pandemii koronawirusa zespół regionalny EMEA ds. szkoleń i rozwoju przygotował specjalny cykl dostosowany do aktualnych potrzeb pracowników. Nowe kursy dotyczą m.in. tematyki mindfulness, zarządzania czasem, organizowania pracy zdalnej oraz dbania o zdrowie psychiczne i fizyczne. Jest też oddzielna oferta warsztatów i webinariów dla liderów.

– Każdy nowy pracownik już pierwszego dnia otrzymuje dostęp do naszej platformy Colliers University, gdzie w ogromnej bazie szkoleń z pewnością znajdzie coś ciekawego dla siebie. Nasi pracownicy sami decydują czego i kiedy chcą się uczyć. Do wyboru mają cały wachlarz narzędzi edukacyjnych: lekcje „na żywo”, w które można się wdzwonić i uczestniczyć w nich w grupie, webinarów do odtworzenia w dowolnym momencie, naukę za pośrednictwem blogów, czy dostępnych materiałów szkoleniowych itd. Treści zawarte w kursach są stale aktualizowane – mówi Agata Błaszkiewicz, dyrektor Działu Personalnego w Colliers International.

W obliczu obecnej sytuacji, gdy zdecydowana większość pracowników Colliers pracuje w trybie zdalnym, Colliers University zostanie wkrótce wzbogacony o kolejną funkcję – społeczną. Planowane jest uruchomienie sesji kawowych online, podczas których pracownicy z całego regionu EMEA będą mogli się spotkać i porozmawiać na temat biznesu i rynku nieruchomości.

– Rozwój osobisty jest niezbędnym elementem rozwoju zawodowego, dlatego tak bardzo stawiamy na szeroką ofertę edukacyjną w Colliers. Platforma Colliers University umożliwia holistyczne kształcenie, zarówno na gruncie biznesowym, ale i społecznym, pozwala wchodzić w obszary, które nie są stricte związane z naszą pracą. Jej wartością jest także to, że jednoczy ludzi z całego świata, na każdym poziomie kariery i we wszystkich specjalizacjach i tworzy społeczność edukacyjną Colliers – mówi Monika Rajska-Wolińska, partner zarządzająca Colliers International w Polsce.

— Koniec —

O Colliers International

Colliers International (NASDAQ, TSX: CIGI) jest wiodącą firmą oferującą najwyższej jakości usługi na rynku nieruchomości oraz zarządzanie inwestycyjne. Działając w 68 krajach, ponad 15 000 specjalistów współpracuje w celu maksymalizacji wartości nieruchomości dla najemców, właścicieli i inwestorów. Przez ponad 25 lat nasz doświadczony zespół liderów, posiadający blisko 40% udziałów firmy, zapewnił naszym akcjonariuszom roczny zwrot z inwestycji w wysokości prawie 20%. Przychody firmy w 2019 roku osiągnęły poziom $3,0 mld ($3,5 mld włączając spółki stowarzyszone). Firma zarządza aktywami o wartości $33 mld. Dowiedz się więcej o tym, w jaki sposób przyspieszamy sukces naszych klientów na corporate.colliers.com, lub śledź nas na Twitterze @Colliers i LinkedInie.

Colliers International w Polsce działa od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi i Lublinie, w których łącznie zatrudnia około 300 specjalistów. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards. Wśród otrzymanych przez Colliers wyróżnień znajdują się m.in.: nagroda Outsourcing Star przyznawana firmom nieruchomościowych najprężniej działających w sektorze outsourcingu oraz Gazele Biznesu wręczane najdynamiczniej rozwijającym się firmom w Polsce. Więcej o Colliers International w Polsce na Colliers.pl oraz na naszych kanałach LinkedIn, Instagram, YouTube oraz Facebook.

Więcej publikacji na temat biznesu, technologii i informacji z branży nieruchomości