CA Immo zakończyło kluczowy etap przebudowy wnętrz Warsaw Towers dla Accenture

Warsaw Towers

Ca Immo zakończyło przebudowę i całkowitą zmianę aranżacji czterech pięter w budynku Warsaw Towers, zlokalizowanym w ścisłym centrum stolicy. Nowe przestrzenie biurowe zajmuje międzynarodowa firma Accenture, która zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu na następne lata. Kolejne dwa piętra zyskają nowe oblicze w pierwszej połowie przyszłego roku.

Przebudowa biura i zmiana aranżacji sześciu pięter, zajmowanych przez naszego klienta – firmę Accenture – doskonale wpisuje się w zaplanowaną przez CA Immo strategię wynajmu, zmianę percepcji budynku oraz uwydatnienia jego potencjału. Z niezwykłą satysfakcją uczestniczymy w procesie zmian funkcjonalnych i estetycznych, z dużą dbałością podchodząc także do kwestii środowiskowych. Proekologiczne rozwiązania są dziś naszą pierwszą rekomendacją, chętnie uznawaną i autoryzowaną przez najemców. Jesteśmy dumni z takiego podejścia. Nasi najemcy, decydując się na pozostanie w budynku na kolejne lata, świadczą o słuszności obranych przez nas założeń, których celem jest wsparcie dla ich rozwoju i komfortu pracymówi Agata Wołos, Asset Manager CA Immo w Polsce.

Accenture jest globalną firmą, świadczącą profesjonalne usługi w zakresie technologii cyfrowych, chmury obliczeniowej i bezpieczeństwa. Dzięki szerokiemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy ekspertów z ponad 40 branż, oferuje usługi w obszarach: Strategy & Consulting, Interactive, Technology i Operations. W Polsce biura Accenture mieszczą się w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu oraz Katowicach. W Warsaw Towers firma zajmuje powierzchnię ponad 6 000 m². To główna siedziba Accenture w Polsce. Umowa najmu została przedłużona na kolejne  lata.

Przebudowa przestrzeni odpowiadającej tak wymagającemu klientowi, jak firma Accenture, udowodnia, że CA IMMO bardzo dobrze odnajduje się na rynku nowoczesnej powierzchni biurowej. Podjęcie się tej przebudowy wraz z przekonaniem naszego klienta, że przyszły efekt będzie satysfakcjonujący, było nie lada wyzwaniem. Dla działów Asset i Property Management te prace wieńczą projekt nowego rozdziału Warsaw Towers, który już wcześniej zyskał nowoczesną recepcję i hole windowemówi Michał Krawczyk, Senior Technical Asset Manager.

W trakcie realizacji prac, autorzy projektu i przebudowy zaproponowali cały wachlarz materiałów, z których dominują: metal, drewno i szkło. W nowym biurze Accenture na pierwszy plan wybijają się kolory ziemi i w tych barwach utrzymane są meble i wykładziny, uzupełnione bardziej intensywnymi elementami wystroju, w kolorach czerwonym czy niebieskim. To jasna, przyjazna przestrzeń z widokiem na ścisłe centrum stolicy. W aranżacjach, przygotowanych dla Accenture, widać szczególną dbałość o detale, co zdecydowanie wyróżnia je spośród innych realizacji, nadając wnętrzom wyjątkowego charakteru.

Warsaw Towers

Biuro Accenture zostało zaplanowane jako powierzchnia otwarta, podzielona  na poszczególne funkcjonalności, jak praca z komputerem przy biurku, spotkania formalne, relaks czy biura do pracy własnej, wydzielone szklanymi ścianami. Ta mnogość, w połączniu z wzorowym wykonawstwem, zaowocowała nietuzinkowym wnętrzem przełamującym dotychczasową monochromatyczność biur.

W biurze zastosowano też oświetlenie typu LED, dzięki czemu już cały biurowiec Warsaw Towers korzysta z energooszczędnych źródeł energii. Dla komfortu przebywania, zamontowano też folie o zmiennej transparentności i nowoczesny system rezerwacji sal konferencyjnych.

Rosnącym oczekiwaniom najemców, związanym ze zmieniającym się stylem pracy i codzienną eksploatacją budynku, muszą towarzyszyć zmiany estetyczne i funkcjonalne.
To obok lokalizacji jeden z istotnych warunków utrzymania atrakcyjności obiektu dla jego najemców i partnerów biznesowych. Przemyślane koncepcje przebudowy i aranżacji w dojrzałych obiektach biurowych to sposób na zupełnie nową przestrzeń, która zarówno funkcjonalnością jak i walorami estetycznymi
w niczym nie ustępuje nowym obiektom. Warto inwestować w komfortowe, nowoczesne miejsca pracy i biznesumówi Andrzej Zapadka z firmy Marsala, odpowiedzianej za projekt przebudowy i jego wykonanie w Warsaw Towers.

Warsaw Towers to biurowiec zlokalizowany w ścisłym centrum Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie apartamentowca Złota 44 i centrum handlowego Złote Tarasy. To miejsce oddalone o kilka minut pieszo od stacji metra oraz dworców kolejowych Warszawa Centralna, WKD i Warszawa Śródmieście. Na 22 000 m² powierzchni swoje siedziby mają tam polskie i światowe firmy wielu branż. Dla najemców i ich gości dostępny jest podziemny parking, sześć wind i panoramiczne tarasy z widokiem na miasto.

CA Immo to ceniony właściciel prestiżowych obiektów biurowych w głównych miastach Austrii, Niemiec oraz w krajach Europy Środkowej. W portfolio firmy znajdują się nieruchomości warte ponad 5 mld euro, a poziom najmu sięga w nich blisko 100 procent.

W Polsce CA Immo jest właścicielem dziewięciu biurowców w Warszawskim Centralnym Obszarze Biznesu oraz sąsiednich dzielnicach: Warsaw Towers, Saski Crescent, Saski Point, Sienna Center, Warsaw Spire B, Warsaw Spire C, Wspólna 47/49, Bitwy Warszawskiej Business Center oraz Postępu 14.

CA Immo

CA Immo jest inwestorem, zarządcą i deweloperem, specjalizującym się w nowoczesnych nieruchomościach biurowych w kluczowych miastach Niemiec, Austrii i Europy Centralnej.

Działalność firmy obejmuje pełen łańcuch wartości w obszarze nieruchomości komercyjnych, uwzględniając  wysoki poziom własnej wiedzy fachowej w zakresie budownictwa. Założona w 1987 r., spółka CA Immo jest notowana na indeksie ATX Wiedeńskiej Giełdy Papierów Wartościowych i posiada obiekty o łącznej wartości 5,2 miliarda euro w Niemczech, Austrii i krajach Europy Środkowej.

Zobacz także: CLEAR CHANNEL POLAND NOWYM NAJEMCĄ INTERNATIONAL BUSINESS CENTER

1 KOMENTARZ

Comments are closed.