Nowy najemca Diamond Business Park Ursus

0
57
Diamond Business Park Ursus
Piotr Krajewski - Fotografia Architektury / Architectural Photography

Do grona najemców Diamond Business Park Ursus dołączyła międzynarodowa firma specjalizująca się w dostarczaniu nowoczesnych usług data center. Najemca wynajął łącznie ponad 7 500 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej.

Międzynarodowa firma działająca na ponad 30 rynkach, która specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań w zakresie przechowywania danych elektronicznych, w związku ze swoją ekspansją, wynajęła ponad 7 500 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w Diamond Business Park Ursus. Najemca, którego nazwa nie została ujawniona, poszukiwał przestrzeni, która pozwoli z jednej strony na jej elastyczną adaptację do rozszerzającej się działalności firmy, z drugiej na łatwy dojazd i bliskość głównych węzłów komunikacyjnych i arterii miasta. Diamond Business Park Ursus doskonale spełnił oczekiwania najemcy zarówno z racji swojej lokalizacji, jak i nowoczesnej przestrzeni, która pozwala na jej łatwą aranżację, dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Najemcę w procesie najmu reprezentowała agencja CBRE.

„Dziękujemy najemcy za zaufanie. Operacyjna współpraca, wzajemne zrozumienie potrzeb oraz zaangażowanie w wypracowanie odpowiednich rozwiązań w trakcie negocjacji umowy, przyniosły pozytywną decyzję najemcy o dołączeniu do Diamond Business Park Ursus” – komentuje Urszula Rasmussen, Head of Industrial Leasing, White Star Real Estate.

“Dzięki pełnemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi zespołu White Star Real Estate, udało się nam dostarczyć najemcy najwyższej jakości przestrzeń, która spełnia wszystkie wymagania techniczne, związane z działalnością data center” – dodaje Dominik Buczkowski, New Business Development Director, White Star Real Estate.

„Nowoczesna powierzchnia, z możliwością elastycznego dopasowania do potrzeb najemcy, a także świetna lokalizacja, to aspekty, które zadecydowały o wyborze Diamond Business Park Ursus przez naszego klienta. Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć najemcę w procesie wynajmu nowej powierzchni, realizując tym samym transakcję, będącą najdłuższą umową najmu na warszawskim rynku magazynowym” – podkreśla Michał Żelazek, Associate Director, Industrial & Logistics, CBRE.

Informacje o projekcie (DBP Ursus):

Diamond Business Park Ursus to nowoczesny park biurowo-magazynowy z wydzielonymi powierzchniami biurowymi klasy A o łącznej powierzchni 50 000 m². Innowacyjne rozwiązania projektowe pozwalają na elastyczną aranżację wnętrz w zależności od potrzeb najemców oraz na przystosowanie powierzchni do prowadzenia wszelkiej działalności logistycznej i magazynowej. Możliwość połączenia działalności prowadzonej na powierzchni magazynowej z reprezentacyjną, niezależną przestrzenią biurową zapewnia wygodę funkcjonowania firmy w jednym miejscu.  Diamond Business Park Ursus zlokalizowany jest w dzielnicy Ursus, zaledwie 600 m od popularnego outletu Factory oraz 8 km od centrum Warszawy, pomiędzy Alejami Jerozolimskimi i ulicą Połczyńską. Bliskość głównych arterii miasta i węzłów autostrady A2 oraz drogi Salomea-Wolica łączącej Trasę Krakowską (droga krajowa nr 7) i Trasę Katowicką (droga krajowa nr 8) z Alejami Jerozolimskimi stwarza doskonałe warunki do dystrybucji w Warszawie i w Polsce, a znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie projektu przystanki autobusowe i przystanek Kolei Mazowieckich umożliwiają pracownikom dogodny dojazd komunikacją miejską. Projekt wyróżniony został prestiżowym certyfikatem jakości BREEAM na poziomie very good.

Więcej publikacji na temat biurowców tutaj