Contract Administration, jedna z największych firm oferujących profesjonalne usługi kadrowe oraz płacowe w Polsce, Czechach i na Słowacji, w wyniku przeprowadzonej renegocjacji umowy najmu pozostaje w przestrzeniach wrocławskiego kompleksu West Forum. W procesie Wynajmującego, reprezentowanego przez spółkę TFG Asset Management, wspierała agencja doradcza Corees Polska.
Contract Administration to jeden z pionierów outsourcingu płac i outsourcingu kadr w Europie Centralnej. Firma, będąca częścią Grupy Advartis, zatrudnia ponad 250 specjalistów w 7 lokalizacjach w Polsce, Czechach i na Słowacji. Oferuje zarówno usługi kadrowo – płacowe oraz wsparcie z szeroko pojętego obszaru HR, jak i nowoczesne rozwiązania technologiczne wspierające automatyzację procesów kadrowo – płacowych.
– Świadcząc profesjonalne usługi kadrowo – płacowe stawiamy na dogodną lokalizację i wysoki standard naszych powierzchni biurowych. Chcemy być blisko naszych klientów, a jednocześnie zapewniać komfortowe warunki pracy dla zespołu. Kompleks West Forum we Wrocławiu spełnia nasze oczekiwania, z tego powodu zdecydowaliśmy się na przedłużenie umowy najmu – mówi Małgorzata Cygan, Dyrektor Oddziału Contract Administration we Wrocławiu.
West Forum przy ul. Strzegomskiej we Wrocławiu, to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej ponad 22 000m2, oferujący nowoczesne powierzchnie biurowe dostosowane do indywidualnych potrzeb najemców, w tym także możliwość wynajmu przestrzeni w formacie elastycznym w WestFlex. Właścicielem kompleksu jest grupa GNT Ventures Properties zarządzana przez TFG Asset Management Sp. z.o.o.
– Fakt, że nasi dotychczasowi Najemcy decydują się na pozostanie w West Forum jest dla nas bardzo istotny. Jest potwierdzeniem zarówno jakości wzajemnych relacji, jak również zasadności modernizacji jakie wprowadzamy. Zmianie ulegają zarówno wnętrza budynków – jak również patio czy tereny zielone którymi dysponujemy, a aranżujemy dla komfortu i relaksu naszych Najemców– mówi Anna Fijałkowska, CEO Office & Hotel Portfolio w TFG Management Sp. z o.o.
– Ze swojej strony gratuluję obu stronom podpisania aneksu do umowy najmu. Jednocześnie dziękuję za zaufanie ze strony Wynajmującego i TFG Asset Management Sp. z o.o. i możliwość uczestnictwa w kolejnym zamkniętym projekcie. – mówi Marek Ciunowicz, CEO w Corees Polska.
Zobacz także: Colliers z nowym adresem w Katowicach
West Forum przy ul. Strzegomskiej we Wrocławiu, to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej ponad 22 000m2, oferujący nowoczesne powierzchnie biurowe dostosowane do indywidualnych potrzeb najemców, w tym także możliwość wynajmu przestrzeni w formacie elastycznym w WestFlex. Odnowiona recepcja, jasne wnętrza, utrzymane w minimalistycznym klimacie zapewniają doskonałe warunki dla usytuowanych w otoczeniu zielenie w obrębie biznesowej dzielnicy Wrocław – Fabryczna. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd zarówno transportem publicznym jak i prywatnym. Lokalizacja bezpośrednio przy obwodnicy śródmiejskiej gwarantuje sprawną komunikację pomiędzy centrum a innymi dzielnicami Wrocławia. Przy budynku jest przystanek autobusowy oraz stacja kolejki miejskiej, jak również stacja roweru miejskiego i skuterów vozilla. Właścicielem kompleksu jest grupa GNT Ventures Properties zarządzana przez TFG Asset Management Sp. z.o.o.
Corees Polska to niezależna firma doradcza, oferująca szeroki zakres usług brokerskich dla najemców oraz właścicieli nieruchomości komercyjnych, oferująca wsparcie w zakresie najmu powierzchni biurowych, magazynowych, handlowych, wycen oraz doradztwa inwestycyjnego. W oparciu o niemal 30 letnie doświadczenie eksperckie oraz wykfalifikowany zespół doradców, Corees prowadzi działania w głównych ośrodkach biznesowych, jak również w miastach regionalnych. Współpraca z Klientami realizowana jest przez cały zespół Corees w oparciu o pełen profesjonalizm oraz transparentność relacji, zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami. Elastyczność współpracy, dyspozycyjność oraz partnerskość relacji stoi u podstaw wszystkich działań agencji – zarówno wielopoziomowych, jak i mniejszych projektów, związanych z renegocjacjami umów najmu czy poszukiwaniami nowych lokalizacji. W zakresie usług dodatkowych, towarzyszących procesom transakcyjnym Corees Polska oferuje usługi prawne, projektowe, architektoniczne, oraz usługi z zakresu wykończenia i aranżacji wnętrz. www.corees.pl





[…] Contract Administration na dłużej w West Forum […]