Kobiety w nieruchomościach – program mentoringowy

Kobiety w nieruchomościach. Startuje Program Mentoringowy

Zgłoszenia można składać do 10 sierpnia przez stronę topwoman.pl. Program trwać będzie od września 2019 do czerwca 2020 r.

W gronie mentorów znajdziemy prezesów, dyrektorów i członków zarządu kluczowych firm rynku nieruchomości, m.in. Skanska, Dom Development, Tacit, Capital Park, Griffin czy Knight Frank. Mecenasem programu jest EPP.

Studia za pasem i kilka lat pracy. To moment, kiedy krystalizują się plany rozwoju kariery. Młodzi ludzie wiedzą, czego chcą i potrzebują teraz wsparcia, merytorycznego i networkingowego, aby rozwinąć skrzydła. – W branży real estate panowie mają nieco łatwiej, zatem postanowiliśmy wesprzeć naszym programem ambitne kobiety, które od pierwszych lat pracy stawiają czoła dużym wyzwaniom – mówi Krystyna Swojak managing director firmy organizującej konkurs Top Woman in Real Estate.

Co, gdzie, kiedy

Entuzjazm wokół programu jest duży, bo łączy on osobiste zaangażowanie czołowych postaci rynku nieruchomości z pomysłowością organizatorów. Do udziału mogą aplikować panie do 33-tego roku życia z aspiracjami menadżerskimi, z minimum 2-letnim stażem pracy w branży nieruchomości. Z tego grona wybrane zostanie 25 osób, które zaproszone będą do współpracy. Dodatkowe punkty przyznawane będą paniom, które otrzymają rekomendację od swojego pracodawcy.

Przez 10 miesięcy uczestniczki będą mieć możliwość udziału w jednym spotkaniu miesięcznie z różnymi mentorami w pięcioosobowych grupach, a dodatkowo zorganizowane dla nich zostaną wspólne śniadania we własnym gronie, z udziałem trenerów lub specjalistów rynku nieruchomości, poruszających tematy z zakresu samorozwoju, networkingu czy przyszłości branży nieruchomości. Na początku każda z pań otrzyma możliwość zbadania własnych mocnych stron i talentów poprzez test Gallupa StrengthsFinder, a następnie będzie mogła skorzystać z konsultacji z Trenerem Mocnych Stron. Szkolenia w tym zakresie będzie prowadzić firma TLnC Global.

Termin zgłoszeń mija 10 sierpnia br. Formularz można wypełnić, wchodząc przez stronę topwoman.pl lub bezpośrednio pod linkiem: https://drive.google.com/open?id=1ZZQz-mw3hPsEsJg3X3mo8uH-vThLX3I1

Dlaczego warto

– Dla rozwoju kariery kluczowe znaczenie mają talent, rozeznanie w bieżących problemach rynku, umiejętność budowy dobrych relacji i sieci kontaktów oraz szczypta odwagi – mówi Krystyna Swojak. Dzięki udziałowi w programie panie będą mogły czerpać wiedzę i doświadczenie od najbardziej rozpoznawalnych osób w branży nieruchomości. – Chcemy inspirować, wspierać młodych w rozwoju osobistym i zawodowym, poszerzać horyzonty i skracać dystanse – dodaje. Pomoże w tym grono osób dedykowanych projektowi, które ciągle poszerza się o nowych mentorów. Swoje zaangażowanie potwierdzili już m.in.:

Magdalena Reńska – Managing Director / Board Member at Euro Styl – Dom Development Capital Group
Seweryna Afanasjew – członek zarządu Rics Europe
Ewelina Kałużna – członek zarządu Skanska Property/ juror Top Woman in Real Estate
Karolina Kaim – prezes Tacit/ juror Top Woman in Real Estate
Joanna Nowakowska – Zimoch Head of Real Estate Poland Greenberg Traurig
Kinga Nowakowska – CEO Capital Park/ Top Woman in Real Estate 2018
Joanna Czapska – Top Woman in Real Estate 2019/ CEO Partners International
Jarosław Bator Managing Director, Business Link
Jadwiga Kosińska Managing Director HB Reavis/ Finalist Top Woman in Real Estate 2019
Jadwiga Kuczewska HR Director EPP Polska/ Top Woman in Real Estate 2019
Monika Dębska-Pastakia prezes Knight Frank Polska/ Top Woman in Real Estate 2018
Hadley Dean – CEO EPP
Maciej Tuszyński – Senior Partner Griffin
Patrycja Kwiatkowska – doradca ds. inwestycji na rynku nieruchomości

Regulamin programu dostępny na:

https://drive.google.com/file/d/11P5s84t5B5bBaHMuBA5CmwT-qCI6CXva/view?usp=sharing

Zgłoszenia:

https://drive.google.com/open?id=1ZZQz-mw3hPsEsJg3X3mo8uH-vThLX3I1

Podpisane i uzupełnione zgłoszenia z adresu mailowego osoby zgłaszającej się można przesłać na adres: mentoring@topwoman.pl

Partnerzy strategiczni:

Funkcję mecenasa Programu Mentoringowego objęła firma EPP, partnerem została firma GreenbergTraurig oraz Hillwood