CTP na kluczowym etapie budowy parku magazynowego w gminie Czosnów, pod Warszawą

CTP

CTP, największy pod względem powierzchni najmu brutto deweloper i właściciel obiektów magazynowo-przemysłowych w Europie kontynentalnej, wchodzi w decydującą fazę budowy pierwszego etapu CTPark Warsaw North. Zakończenie prac jest zaplanowane na początek przyszłego roku.

CTPark Warsaw North to projekt typu cross-dock zlokalizowany w gminie Czosnów, zaledwie 20 km od Warszawy, co sprawia, że projekt wzbudza zainteresowanie szerokiej gamy potencjalnych klientów szukających rozwiązań logistycznych. W ramach pierwszego etapu inwestycja zaoferuje ponad 64 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej.

Realizacja CTPark Warsaw North jest ważnym krokiem w ekspansji naszej firmy na polskim rynku magazynowym. Aktualnie w budowie posiadamy 450 000 mkw. powierzchni, z czego 250 000 oddamy w najbliższych miesiącach, w tym obiekty na Śląsku, w obrębie Warszawy czy tzw. ściany zachodniej kraju. W ciągu najbliższych lat planujemy powiększyć nasze portfolio o kolejne 1,5 mln mkw. brutto. Warszawski park magazynowy ma być przy tym benchmarkiem dla naszych przyszłych inwestycji. Celujemy bowiem w świetnie zlokalizowane, nowoczesne projekty, które będą realizowane w zgodzie z ideą zrównoważonego, zielonego budownictwa – komentuje Bogi Gabrovic, CFO w CTP Polska.

CTPark Warsaw North oferuje szerokie możliwości prowadzenia działalności magazynowej i jest idealnym rozwiązaniem dla firm z potencjałem dla dalszego rozwoju. Park położony jest tuż przy drodze ekspresowej S7, w bezpośrednim sąsiedztwie stolicy, co ułatwia przyszłym najemcom dostęp do wykwalifikowanej kadry.

 

Zobacz także: Cosentino Poland wprowadzi się do MLP Poznań West

1 KOMENTARZ

Comments are closed.